Paieška


print PDF
Skirtingi OVH serverio naudojimo būdai

  • Įvadas

Linux branduolys - tai jūsų skirtojo serverio dalis, jis susieja serverio techninę įrangą su programine (Linux). Tai programa, įrašoma į atmintį krovimosi metu ir paleidžianti serverio funkcijas. Branduolys visiškai nepriklauso nuo serveryje įdiegtos sistemos (RedHat, Debian ar Fedora). Jo plėtojimas nepriklausomas kaip ir kitų programų, jis naujinamas reguliariai. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite oficialioje branduolio svetainėje. OVH siūlo 2 branduolio valdymo būdus: įkrovą tinklu ir standžiojo disko įkrovą.

  • Įkrovos tinklu naudojimas

Įkrova tinklu yra OVH naudojama technologija, kuri įkrauna Linux branduolį tinklu. Kai tik išleidžiamas naujas branduolys, OVH sukompiliuoja naują versiją ir pateikia ją prieigai tinklu, kur jį gali pasiekti visi OVH serveriai. Tereikia sukonfigūruoti savo serverį taip, kad kraudamasis naudotų naujausią branduolį ir jį perkrauti. Kito krovimosi metu serveris įkraus naujausią branduolį. Tai yra pats paprasčiausias ir greičiausias serverio branduolio atnaujinimo būdas.

Pastaba: Užsakius visiško saugumo parinktį, branduolio naujinimui taip pat naudojama įkrova tinklu.

  • Branduolys standžiajame diske

Dėl įvairiausių priežasčių ar techninių ypatybių galite nenorėti naudoti įkrovos tinklu. Tokiu atveju galite naudoti OVH kompiliuotą naujausią branduolio versiją. Užteks tiesiog įsidiegti serverio konfigūraciją atitinkantį branduolį ir pakeisti konfigūraciją į įkrovą iš standžiojo disko. Naudodamiesi šia paslauga turite patys rūpintis, kad branduolys būtų atnaujinamas.

Norėdami sužinoti daugiau apie OVH branduolio diegimą į serverį, skaitykite vadovą branduolio diegimas.