Paieška


print PDF
El. pašto kvota


Kas yra el. pašto kvota?
Jūsų el. pašto dėžutė yra tam tikro dydžio, kuris priklauso nuo naudojamos paslaugos tipo. Kai mes kalbame apie kvotą, turime omenyje abonementui ar pašto serveriui skirtą vietą.

Kur galiu peržiūrėti savo kvotą?
Kvotą galite peržiūrėti serveryje, naudodami, pavyzdžiui, žinitinklio pašto paslaugą.
Ši sąsaja suteikia tiesioginę prieigą prie serverio, todėl jame galite matyti savo kvotą. Kai tikrinate paštą naudodami pašto programas, paimate žinutę iš serverio ir išsaugote ją savo kompiuteryje. Žmonės, naudojantys el. pašto programas, pvz., outlook, retai kada viršija jiems skirtą kvotą, nebent jie būtų pažymėję „palikti laiško kopiją serveryje“ laukelį.

Kaip tai veikia?
Kvota veikia panašiai kaip jūsų kompiuterio kietasis diskas. Dažniausiai OVH dėžutė turi 25MB gaunamiems laiškams. Žinoma, galite pakeisti kvotą pagal savo laiškų saugojimo ir rūšiavimo kriterijus. Taip pat galite atgauti disko vietos kartas nuo karto trindami laiškus iš dėžutės.

Kas yra kvotos viršijimas?
Kai užsipildo visa jūsų abonementui skirta vieta, dėžutė būna visiškai užpildyta ir serveris negali išsaugoti naujų laiškų. Jis ne tik atmeta gautas žinutes, bet dar prideda pranešimą, kad vartotojas viršijo kvotą.

Kaip atlaisvinti kvotą?

Trinant:
Viskas, ką turite padaryti, tai ištrinti nereikalingus laiškus iš dėžutės. Jeigu tai darote naudodami žiniatinklio pašto sąsają, nepamirškite ištrinti laiškų iš šiukšliadėžės. Jeigu netyčia ištrintumėte svarbius laiškus, jie nebus visiškai panaikinti, o perkeliami į šiukšliadėžę, iš kur galėsite juos atkurti prieš visiškai ištrindami.

Saugant savo kompiuteryje:
Tai padarysite naudodami pašto programas, pavyzdžiui, Outlook, kuri sukonfigūruota taip, kad perkeltų laiškus į kompiuterį.

Mano kvota neatsilaisvina!
Net atrinkus ir ištrynus kelis laiškus matoma, kad kvota vis tiek siekia 100%. Tai ne klaida, dažnai sąsajai reikia laiko, kad būtų iš naujo perskaičiuota kvota. Nesijaudinkite: jeigu atlaisvinote vietą, serveris patikrins laisvą vietą ir išsaugos gautas žinutes dėžutėje. Tuo pat metu bus atnaujintas ir kvotos naudojimas.


Kas dažnai nutinka
Vartotojai dažnai pamiršta ištrinti siųstų laiškų katalogą ir šiukšliadėžę.