Paieška


print PDF
Domeno atrakinimas

Norėdami perkelti domenus į OVH, pirmiausiai turite atrakinti domeną, kad jo būklė būtų OK/ACTIVE ir gauti .org, .biz ar .info domenų AUTH/INFO kodą

AUTH/INFO kodas yra būtinas, kad registras priimtų perkėlimą. Domeno būseną galite patikrinti naudodami whois įrankį, o nurodytais adresais rasite reikalavimus, kad perkėlimas būtų sėkmingai atliktas.

.com - .net - .org - .biz - .info domenams


AITDomains: eikite į savo kliento erdvę. Po to spragtelėkite "Domain Management", "Lock/Unlock Domains", pasirinkite domeną, kurį norite perkelti ir spragtelėkite mygtuką "Search". Kitame puslapyje galėsite atrakinti savo domeną.

Amen: Eikite į klientų erdvę. Po to spragtelėkite "Registrar/Whois Tools", "Outgoing transfer protection", "See", "Lock registrar modifications", "Modify", "Unlock", "Save".

Bulk Register: Čia rasite nuorodą į pagrindinį domeno apsaugos puslapį ir procedūras, paaiškinimas bus išsiųstas administraciniam bei techniniam kontaktui.

directNIC: Po "customer settings", pasirinkite "set transfer security", po to spragtelėkite "transfer security settings manager" (apačioje). Turėsite pasirinkti domeną su normalia ar didele apsauga ir pakeisti jo būseną. Tai atrakins domeną.

Dotster: Spragtelėkite "View a complete list of all domains in your account", spasirinkite domeną ir spragtelėkite "manage domains", po "Registered domain functions", vėliau spragtelėkite "unlock domains that have TransferLock".

Enom: Eikite į "domains names", po to "overview"

Gandi: Turite būti domeno administratorius, kad galėtumėte atrakinti domeną. Norėdami atrakinti, eikite šiuo adresu.

GoDaddy: Prisijunkite prie kliento erdvės, po to eikite "domains names", "manage domains", "set locking/lock all domains".

Joker: Prisijunkite, eikite į "servicezone", po to "switch off domain protection"

Namebay: Prisijunkite kaip administratorius, po to eikite į "domains management", "Edit", "Modify your domain names". Pasirinkite domeną ir spragtelėkite "modify the status"

NordNet: Prašome eiti: šiuo adresu, po to pasirinkti "Unlock/Lock of a domain name", po to sekite nurodymus. Kai atrakinsite, registras išsiųs prašymą, kurį turės patvirtinti administratorius. Jeigu administratorius nepatvirtins atrakinimo per 10 dienų, procedūra bus atšaukta.

Network Solutions: Prisijunkite prie "Account manager" kaip savininkas ar administratorius ir eikite į "domain details", "domain protect". Nepamirškite išsaugoti pakeitimų.

OnlineNIc: OnlineNic nariai gali užrakinti/atrakinti savo domenus naudodami "Domain lock" funkciją, kurią ras skyriuje "manage domains".

PSI-USA, INC: Norėdami atrakinti PSI-USA registruotus domenus, turite susisiekti su perpardvaėju, iš kurio pirkote domeną.

Register: Turite susisiekti naudodami nuorodą "Ask a question" ir paprašyti atrakinti domeną. Administratoriaus kontaktui paštu bus išsiųstas patvirtinimo prašymas.

Jeigu jūsų registratoriaus nėra nurodytame sąraše, prašome susisiekti su registratoriaus pagalbos skyriumi.

.org - .biz - .info AUTH/INFO kodas


Norint perkelti šiuos domenus, reikia gauti AUTH-INFO kodą. Toliau nurodyta, kaip gauti kodą iš kai kurių registratorių:

BookMyName: Turite susisiekti su pagalbos skyriumi.

Dotster: Prisijunkite, eikite į "domains list", pasirinkite domeną ir spragtelėkite "obtain the authorization code". Jis bus atsiųstas į el. paštą, susietą su domenu.

Enom: Prisijunkite. Pasirinkite "Domain names", "my domains", po to domeną, kurį norite perkelti. Skyriuje "utilities" pasirinkite "Contact/Whois option".

Gandi: Prisijunkite kaip administratorius, eikite į "modify the settings of a domain" skyrių, dešinėje, po savo vardu ir adresu, matysite kodą.

Joker: Atrakinę savo domeną 10 dienų skyriuje "ServiceZone/status request of transfer" matysite kodą.

MelbourneIT: Jeigu jungsitės tiesiai prie Melbourne IT, turėsite naudoti slaptažodžio priminimo sąsają, AUTH/INFO kodas bus išsiųstas administratoriui.

NameBay: Siųskite prašymą su savo ID faksu +337 97 97 21 13. AUTH-INFO kodą gausite el. paštu.

Names4Ever: Kodas yra toks pats kaip jūsų abonemento slaptažodis

Network solutions: Administratorius turi išsiųsti laišką š registrą naudodama abonemento registracijoje nurodytą el. pašto adresą, temoje nurodyti: Authorization code for the domain"...". Kodas bus išsiųstas tuo pačiu adresu.

Online Nic: Kodo reikia prašyti pas perpardavėją

PSI-USA, INC: Turite susisiekti su perpardavėju, kuris registravo domeną, jis suteiks kodą.

Register: Prisijunkite prie kliento erdvės. Kodas yra tame pačiame puslapyje, kuriame išvardinti turimi domenai.

Stargate: Siųskite prašymą naudodami domeno administratoriaus el. paštą.

Tucows: Jeigu esate Tucows perpardavėjas, kodas nurodytas perpardavėjo sąsajos skyriuje "domain extras". Jeigu esate domeno administratorius ir jūsų el. pašto adresas matomas whois, siųskite laišką perpardavėjui naudodami minėtąjį adresą.

Verion: Paprašykite siųsdami laišką iš administratoriaus el. pašto.