Paieška


print PDF
Supažindinimas su svetainių prieglobos paslauga

Žiniatinklio svetainių priegloba
Žiniatinklis yra informacijos skleidimo masėms įrankis. Tai tarpusavyje susietų dokumentų sistema, pasklidusi visame internete.

Kam tai naudojama:
Serveris naudojamas statiniams puslapiams (HTML), taip pat visiems kitiems dokumentams, pvz., paveikslėliams, garsui ar vaizdui perduoti. Dinaminiai puslapiai naudoja duomenų bazes, kurios leidžia atkurti informaciją nuolat ją papildant, atlikti automatinį rūšiavimą ir paiešką…

Kaip tai veikia:
- puslapių dizaineris iš specialių komponentų (HTML) sukuria svetainę
- svetainė išsaugoma (perkeliama į prieglobą) serveryje
- serveris turi už veikimą atsakingą administratorių
- klientas, naudodamas naršyklę, jungiasi prie serverio ir gauna svetainę

Prieglobos paslaugos pasirinkimas
Nebijokite sugaišti laiko rinkdamiesi mūsų prieglobos pasiūlymus.
Kai mes kalbame apie prieglobą internete, turime omenyje tam tikros duomenų saugojimo vietos nuomą žiniatinklio prieglobos serveryje (pvz., OVH). Ši nuoma vadinama svetainių priegloba. Tokiu atveju gaunate privačią duomenų saugojimo erdvę, tačiau dalinatės serverio resursais su kitais vartotojais.

Kaip pasirinkti svetainių prieglobos paslaugą?
OVH svetainių priegloba siųloma su kitomis parinktimis ir sudaro paketą. Rinkitės labiausiai jūsų poreikius atitinkantį paketą.
Pagrindiniai prieglobos pasirinkimo kriterijai:
- Jūsų svetainei reikalinga disko vieta
- FTP erdvė
- Duomenų bazių skaičius/dydis
- El. pašto abonementų (dėžučių) skaičius
- Telnet/ssh prieiga

Trumpas žodynėlis pradedantiesiems:
  • Subdomenas: tai domenas jūsų domene, pavyzdžiui, subdomenas.domenas.tld. Kiekvienas subdomenas turėtų nukreipti į skirtingus katalogus.
  • MySQL bazės: duomenų bazė, kurioje "yra daug duomenų". Jeigu nesuprantate, kas tai yra, neimkite šios paslaugos, kadangi tai bus nenaudinga jums. MySQL duomenų bazė (arba DB) puikiai veikia su PHP.
  • Anoniminis FTP: anoniminis FTP serveris, sudarytas iš kompiuterio disko vietos, kuri naudojama failų perkėlimui FTP (File Transfer Protocol - Failų Perdavimo Protokolas) protokolu. Nereikia turėti egzistuojančio abonemento, kad būtų galima prieiti pri šios disko vietos. Anoniminis FTP naudingas tada, kai norite su visais lankytojais dalintis dideliais failais ir nenorite eikvoti svetainės srauto.
  • Multidomenas: Multidomenai leidžia nukreipti kelis domenus į vieną prieglobos vietą.
  • Multi FTP: MultiFTP dėka gali būti sukurtos kelios atskiros FTP saugyklos vienoje FTP erdvėje.
  • Statistika: ši paslauga teikiama su visais mūsų produktais. Matydami statistikos duomenų sąrašą galėsite spragtelėti atskiras jo dalis ir detaliau išsianalizuoti svetainės naudojimą. Statistika generuojama kasdien.
  • Atsarginės kopijos: atsarginė kopija yra visų failų ir katalogų kopija, kurioje išsaugoti tie patys keliai iki failų.