Paieška


print PDF
Okillerd sistemos pristatymas

Jūs turite OVH prieglobą. Norėdami:

  • patikslinti žiniatinklio vietos dalinimą vartotojams,
  • vienodą prieigą prie resursų,
  • išvengti serverio blokavimo


sukūrėme Okillerd stebėjimo sistemą. Šios sistemos dėka jūsų svetainės yra apsaugotos nuo toje pačioje priegloboje saugomų svetainių scenarijų klaidų.

Okillerd pranešimas

Gavote pranešimą nuo Okillerd, kad jūsų scenarijus perkrauna serverį (RAM, CPU) arba jame yra backdoor, dėl ko į svetainę gali būti įsibrauta.

Kodėl?

'Mano scenarijus buvo vykdomas jau ilgai, kodėl pranešimą gavau tik dabar?'

  • Jūsų scenarijus naudoja SQL bazę, kuri paprastai turi daugiau susijungimų. SQL užklausos pailgėjo ir pradėjo reikalauti daugiau sisteminių resursų.
  • Kartais nutinka taip, kad skirtingų vartotojų naudojamas tas pats scenarijus reikalauja skirtingų resursų ir tam tikrais atvejais dėl to sulėtėja serverio darbas.


'Jūsų scenarijus naudoja per daug serverio resursų. Pabandykite optimizuoti scenarijų'.

  • Klaida galėjo kilti scenarijaus rašymo ir testavimo metu.
  • Viršijote rekomenduojamą SQL kvotos dydį - jūsų bazė per didelė, kad scenarijus galėtų greitai skaityti jos duomenis. Pabandykite optimizuoti duomenų bazę: Bazės optimizavimas


Viršytas RAM limitas

Okillerd aptiktas scenarijus naudoja labai daug RAM. Svetainių prieglobos RAM dalijamas visiems vartotojams, todėl negalima naudoti aptikto scenarijaus. Turite pakeisti scenarijų, kad jis naudotų mažiau RAM. Patikrinkite kintamuosius.

Viršytas CPU limitas

Okillerd aptiktas scenarijus ilgiau nei minutę naudojo 100% CPU. Galite naudoti visus procesoriaus resursus, tačiau neilgai, kad nekenktumėte kitiems vartotojams. Kai scenarijus vartoja per daug CPU resursų, sistema sustabdo jo vykdymą, kad išvengtų serverio perkrovos.

Neteisėtas scenarijaus paleidimas

Scenarijus yra programa, vykdoma serveryje. Jam taip pat turi būti nustatytos teisės. Blogai veikiantys scenarijai gali suteikti įsilaužėliui teisę prisijungti prie serverio ir atlikti keitimus jo viduje. Jeigu gausite įspėjimą apie tai, pirmiausiai patikrinkite scenarijus ir jų apsaugą.