Paieška


print PDF
.lt domeno perkėlimas į OVH

Įžanga


.lt domeno perkėlimas yra nemokamas, tačiau nėra automatizuotas. Pirmiausia, prieš užsakydami domeno perkėlimą iš tvarkytuvo ar OVH svetainės, jūs turite pakeisti domeno paslaugų teikėją pačiame .lt registre (domreg.lt). Bet prieš tai atliekant, jūs turite sužinoti savo užsakovo ID. Šis užsakovo ID jums atsiunčiamas iš registro po to, kai domenas užregistruojamas pas paslaugos teikėją. Tačiau ne visuomet kliento ID yra pranešamas tokiu būdu. Kliento ID neretai galima susižinoti teikėjo svetainėje - domeno valdymo sąsajoje. Jeigu tokia galimybė nenumatyta, kreipkitės tiesiogiai pas paslaugos teikėją.

Pakeisti paslaugos teikėją domreg.lt svetainėje nėra sudėtinga. Inicijavę paslaugų teikėjo keitimą, užsakote domeno perkėlimą ovh.lt svetainėje. Toliau procesas yra automatizuotas.

Dėmesio! Domeno savininko kontaktai naujo ir seno paslaugų teikėjų sistemose turi visiškai sutapti, tuomet domenas bus perkeltas sėkmingai. Užstrigus perkėlimui, kreipkitės į pagalba@ovh.lt
Taip pat domeno neleidžiama perkelti anksčiau nei po 30 dienų. Turite sulaukti 30 dienų po paskutinio perkėlimo.
Jeigu norite perkelti domeną anksčiau nei po 30 dienų, turite išsiųsti paskutinio perkėlimo susitarimo tarp užsakovų dokumentus.lt domeno administratoriui. Dokumentus galite siųsti faksu: (8~37) 300643Registratoriaus keitimas registrePrieš atliekant registratoriaus keitimą, reikia sužinoti savo užsakovo ID. Toliau yra pateikiamas domeno perkėlimo iš serveriai.lt pavyzdys.
Pirmiausia prisijunkite prie domeno valdymo sąsajos ir nueikite į domeno valdymo skyrių. Ten spauskite „užsakovo ID“ mygtuką.

Patvirtinkite, kad iš tiesų norite pasirinkti kitą IPT:
Po kurio laiko jums reikės atnaujinti puslapį. Jame bus parodytas jūsų užsakovo ID.Tuomet, naudodami šį užsakovo ID, prisijunkite prie registro užsakovų srities domreg.lt puslapyje.
Tačiau pirmiausia jums reikia užregistruoti jūsų užsakovo ID duomenis. Todėl prisijungimo puslapyje spauskite "Užsakovo prisijungimo duomenų aktyvavimas":Atsidariusiame puslapyje įveskite gautą užsakovo ID, savo el. pašto adresą ir patvirtinimo kodą:El. paštu gausite pranešima, kuriame bus paaiškinta kaip aktyvuoti vartotoją.
Paspaudę laiške atsiųstą nuorodą, atversite domreg.lt puslapį, kuriame galėsite sukurti savo naują užsakovo ID slaptažodį.Patvirtinę slaptažodį, prisijunkite prie užsakovų srities. Tuomet kairėje paspauskite "IPT keitimas". Pasirinkite domeną, atsidariusiame lange iš sąrašo pasirinkite OVH ir patvirtinkite.Jums suteikiamas vienos savaitės laikotarpis perkelti domeną pas kitą IPT.
Vėliau turėtumėte eiti į mūsų www.ovh.lt svetainę ir užsakyti domeno perkėlimą į OVH. Perkėlimas atliekamas taip pat kaip ir užsakymas. Todėl atliekate savo domeno užsakymą, o atsivėrusiame lange pasirenkate domeną perkelti į OVH:Tuomet viską atliekate taip pat, kaip ir užsakydami naują domeną.
Dėmesio! Perkėlimas turi būti užbaigtas per 7 dienas. Po 7 kalendorinių dienų inicijuotas paslaugų teikėjo keitimas negalioja ir norint atlikti paslaugų teikėjo keitimą, jis turi būti inicijuotas iš naujo.